Ամսագիր

PDF
Երկուշաբթի, 12 Սեպտեմբեր 2016 14:23

Թեթեւ ատլետ

Rate this item
(0 votes)

 

 

 

Շաբաթ

17.Սեպտեմբեր.2016

Թեթեւատլետի ծրագիր

 

                                                                                                                                             Ժամ՝                                         

100 Մետր  Օր.                                                                               18:00

100 Մետր  Տղ.                                                                                18:30

400 Մետր  Օր.                                                                               19:00

400 Մետր  Տղ.                                                                               19:15

Գնդի Հրում Օր.                                                                               19:30

Գնդի Հրում Տղ.                                                                               20:00

1500 Մետր Օր.                                                                               20:00

1500 Մետր Տղ.                                                                               20:15

4 x 100 Մետր Օր.                                                                           20:30

4 x 100 Մետր Տղ.                                                                            21:00

Սկաւառականետում Օր.                                                                     20:30

Սկաւառականետում Տղ.                                                                     21:00

 

 

Կիրակի

 

18.Սեպտեմբեր.2016

 

Թեթեւատլետի ծրագիր

 

 

 

                                                                                       Ժամ՝

 

200 Մետր Օր.                                                                                19:00

 

200 Մետր Տղ.                                                                                    19:15

 

800 Մետր Օր.                                                                                   19:30

 

800 Մետր Տղ.                                                                                    19:45

 

Հեռացատկ Օր.                                                                                 19:45

 

Հեռացատկ Տղ.                                                                                  20:15

 

4 x 400 Մետր Օր.                                                                             20:15

 

4 x 400 Մետր Տղ.                                                                              20:30

 

3000 Մետր Օր.                                                                                 20:45

 

5000 Մետր Տղ.                                                                                  21:00

 

Նիզականետում Օր.                                                                          21:00

 

Նիզականետում Տղ.                                                                          21:00

 

100 Մետր Եզրափակիչ Օր.                                                               21:00

 

100 Մետր Եզրափակիչ Տղ.                                                               21:00

 

 

 

Շաբաթ

 

17.Սեպտեմբեր.2016

 

Թեթևատլետ Արդիւնք

 

 

 

Սկավառականանետում  Տղ.

 

Առաջին ՝

 

          Էդմոնդ Բաղդասարեան

 

Երկրորդ՝

 

          Արմիկ Սարգսեան

 

Երրորդ՝

 

          Սիամանթօ Բարսեղեան

 

 

 

Սկավառականանետում  Օր.

 

Առաջին ՝

 

          Սինթիա Մինասեանմ                             Ն.Ջուղա

 

Երկրորդ՝

 

          Նարէ Ղարախանեան                    Ն.Ջուղա

 

Երրորդ՝

 

          Մարալ Վարդանեան                     Ն.Ջուղա

 

 

 

4*100 Օր.

 

Առաջին ՝           Արցախ

 

                             Անգելինա Աւագեան

 

                             Ռուզան Մելքոմեան

 

                             Ստելլա Թամրազեան

 

                             Սւետլանա Առուստանեան

 

 

 

Երկրորդ՝           Հ.Մ.Ա.Կ.

 

                             Անաբել Հաքեան

 

                             Սինթիա Քեշիշեան

 

                             Փիոնիկ Աբնուս

 

                             Էլին Մէլիք Սեթեան

 

 

 

Երրորդ՝             Ն.Ջուղա

 

                             Գայանէ Խոդավերդեան

 

                             Քրիստինէ Օհանեան

 

                             Արփի Ակոն

 

                             Վանայ Շիրանեան

 

 

 

100 մ. Օր.

 

Առաջին ՝

 

          Վանայ Շիրւանեան                                  Ն.Ջուղա

 

Երկրորդ՝

 

          Ստելլա Թամրազեան                              Արցախ

 

Երրորդ՝

 

          Անաբել Հաքեան                                         Հ.Մ.Ա.Կ.

 

 

 

100 մ. Տղ.

 

Առաջին ՝

 

          Ռայան Խոսրովեան                       Հ.Մ.Ա.Կ.

 

Երկրորդ՝

 

          Ռայմոնդ Ասատրեան                    Հ.Մ.Ա.Կ.

 

Երրորդ՝

 

          Մելոդին Բաղդասարեան             Ուրմիոյ

 

 

 

Գնդի հրում Տղ.

 

Առաջին ՝

 

          Մարթին Մահմուդի                       Հ.Մ.Ա.Կ.

 

Երկրորդ՝

 

          Արմիկ Ասատրեան                        Հ.Բ.Ը.Մ.

 

Երրորդ՝

 

          Էդմոնդ Բաղդասարեան               Ն.Ջուղա

 

 

 

Գնդի հրում Օր.

 

Առաջին ՝

 

          Թենի Համազասպեան                             Ն.Ջուղա

 

Երկրորդ՝

 

          Վանիա Պետրոսեան                      Ն.Ջուղա

 

Երրորդ՝

 

          Քալին Սարգսեան                          Հ.Բ.Ը.Մ.

 

 

 

400 մ. Տղ.

 

Առաջին ՝

 

          Աշոտ Հայրապետեան

 

Երկրորդ՝

 

          Արին Աբրահամեան

 

Երրորդ՝

 

          Ալէն Առուստանեան

 

 

 

400 մ. Օր.

 

Առաջին ՝

 

          Ստելլա Թամրազեան                    Արցախ

 

Երկրորդ՝

 

          Սինթիա Քեշիշեան                        Հ.Մ.Ա.Կ.

 

Երրորդ՝

 

          Փիւնիկ Աբուս                                 Հ.Մ.Ա.Կ.

 

 

 

1500 մ. Օր.

 

Առաջին ՝

 

          Անգելինա Աւագեան                      Արցախ

 

Երկրորդ՝

 

          Իննեսա Վարդանեան                    Արցախ

 

Երրորդ՝

 

          Անաշէ Շահվերդեան                     Հ.Մ.Ա.Կ.

 

 

 

 

 

1500 մ. Տղ.

 

Առաջին ՝

 

          Էդւին Հայրապեսեան                    Արցախ     

 

Երկրորդ՝

 

          Ալեն Առուստանեան                      Արցախ

 

Երրորդ՝

 

          Աշոտ Ադամեան                                       Արցախ

 

 

 

Անհատական Երեց. Տղ.

 

                      Առաջին՝  

 

                                Վարուժ Բաղդասարեան     (Ղարաբաղ)

 

                      Երկրորդ՝

 

                                 Սերժիկ Հովսեփեան          (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

                      Երրորդ՝   

 

                                Արսէն Քեորքեան                  (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

                                Արին Ղարիբջանեան            (Սարդարապատ)